Головна » Усі публікації » Чемпіонат міста » Огляд 13 туру УФЛ 2021/2022
10:07
Огляд 13 туру УФЛ 2021/2022
Інтрига у Суперлізі буде жити до останнього! Адже за золото в заключному турі будуть боротися відразу 3 команди!

Огляд 13 туру УФЛ 2021/2022 І суттєво додала інтригу перемога в цьому турі «Ужа» над «Медеєю». А матч був дуже цікавим. «Медея» вела в рахунку 1:3 за 5 хвилин до кінця. Проте потужний штурм воріт від «Ужа» і 5 голів за 3 наступні хвилини у ворота суперника! Феєрична перемога «Ужа» - 6:3 (Кривка-2, Боїшко, Павлиш, Готра, Черевко – Ковач-2, Русин).

«Ужнет» же свої очки проти аутсайдера дивізіону, «Невицького Замку», не втратив. Хоч гра і не була позбавлена інтриги. Лідери впевнено почали та повели 5:0, проте тричі поспіль пропустили від суперника – 5:3. Але більшого створити не дозволили і забили опонентам ще 4 – 9:3 (Гальчак-3, Багрій, Костянець, Мирончук, Дзюбенко, Мицак, Лучін – Дюгов-2, Дідик).

В напруженому матчі «Дюшес» був кращим за «Юніпов». І це при тому, що «Юніпов» виграв перший тайм з рахунком 1:3. Але потужна друга половина у виконанні «Дюшеса» і їх перемога 7:5 (Роля-2, Цибик, Капустей, Семків, Зуб, Мадяр – Дюгованець, Шкирта, Врабель, Сегедій, Малеш).

Ще в одному поєдинку «Худльово» розгромило «Вопак» 10:3 (Медвєдєв-3, М. Волошин-2, В. Волошин-2, Обдирко-2, В.Турецький – Муранський, Рущак, Чульба). І остаточно забонювало за собою 4 сходинку.

Невицький замок - 0

А у Вищій лізі чемпіон вже відомий. Як і трійка призерів. Переможцем прогнозовано став «Трактор». Вони в останньому турі впевнено переграли «Шипіт» з рахунком 7:2 (Шкорка-2, Булеца-2, Маринець, Петухов, Кардач – Мушка-2). І стають достроковими чемпіонами!

Найближчий переслідувач, «Вікінг», переміг «Коритняни», хоч і фаворитам було нелегко. Вони вели в рахунку, але в останні хвилини матчу команда з Ужгородщини зуміла скоротити відстань до мінімуму. Проте на більше їх не вистачило -  «Вікінг» переміг 4:3 (Селещук, Ганич, Лазар, Мельников – Калинич-2, Чобаль).  І завдяки цьому вони забронювали собі срібні нагороди, а «Шипіт», ще раніше, бронзові.

А за 4 сходинку далі йде боротьба. І «Брама», і «Лугош» свої матчі виграли. «Брама» здолала «Меркатор» 4:2 (Івашко-2, Міговк-2 – Шалаха, Рогач), а «Лугош» влаштував справжню перестрілку з «Prevention» - 12:6 (Яхимець-4, Павлик-3, Надь-2, Грицькевич, Гряділь, автогол – Антошин-2, Попович-2, Балажинець, Цигак). Ці дві команди і далі розділяє 1 очко і все вирішиться у останньому турі.

Prevention - 3

В Першій лізі боротьба за медалі тільки загострюється. Претенденти на медалі свої матчі виграли і зберегли інтригу до останнього туру.

Так, «Будівельник» переконливо переграв «Вашу Хату» з рахунком 6:2 (Савко-4, Цехмістров, Шукаль – Ганчак, Кононенко).

Їх найближчий переслідувач, «Беркут», свій матч також виграв – обіграли «Кам’яницю» 3:1 (Стецьо-2, Волошин – Максимець).

Залишилася в боротьбі за бронзу і «Октава» завдяки ефектній перемозі над «Перечином» 7:2 (Софілканич-2, Чегіль, Пришляк-4 – Риган, Жолтанич). Тепер «Будівельник», «Беркут» і «Октава» будуть з’ясовувати між собою срібло та бронзу ліги.

А достроковий переможець дивізіону, «Твоє місто», тільки підтвердило в цьому турі свою перевагу, обігравши «Сторожницю» 8:2 (Бакша-6, Костик-2 – Маряш-2).