Головна » Усі публікації » Чемпіонат міста » Огляд 11 туру УФЛ 2021/2022
11:00
Огляд 11 туру УФЛ 2021/2022
Суперліга на цих вихідних порадувала цікавими матчами.

Огляд 11 туру УФЛ 2021/2022 «Ужнет» ледь вдруге поспіль не втратив очки. Лідери дивізіону впевнено вели в рахунку протягом матчу, проте за 5 хвилин до кінця почали пропускати від «Дюшесу» і ледь не дозволили створити їм камбек! В підсумку саме «Ужнет» переміг 5:4 і продовжив лідирувати (Костянтинець, Гречка, Мицак-2, Бицюк – Козуб-2, Зуб, Цибик).

Продовжує переслідувати лідерів чинний чемпіон – «Медея». В цьому турі вони розгромили «Вопак» 8:2 (Дзьоба-3, Ковач-2, Вагін, Русин, Скрип – Січка, Рущак).

Серйозну заявку на підсумкове третє місце зробив «Уж». В битві, яку можна називати грою за бронзу, вони перемогли «Худльово». Гра була складною для обох команд і тільки на останніх 2 хвилинах «Уж» остаточно зміцнив перевагу – рахунок 5:2 (Боїшко-2, Павліш, Черевка, Готра – Ференцик, Волошин).

Ще в одному матчі «Невицький Замок» програв 11 матч поспіль – цього разу поступилися «Юніпову» 5:3 (Дюгованеь, Андрикулич, Іванов, Петканич-2 – Дідик-2, Качур).

Невицький замок - 0

У Вищій лізі «Трактор» зробив суттєвий крок до чемпіонства! Вони переграли «Вікінг» і змогли відірватися від них вже на 5 очок! У напруженому матчі «Трактор» був сильніше 2:1 (Маринець, Хомяк – В. Роботишин).

Також зміцнив свої бронзові позиції «Шипіт». Вони у драматичному матчі вирвали таки перемогу від «Коритнян» - 4:2 (Биба-2, Мишанич-2 – Пальок, Ковтан).

А «Лугош», який міг нав’язати боротьбу міжгірцям, несподівано поступився «Брамі». Останні вирвали перемогу за 3 хвилини до кінця, забивши 3 голи - 5:2 (Чізмар, Штефан, Лозок, Міговк-2 – Гряділь, Надь).

Ще в одному матчі «Мерктор» переграв «Prevention» - рахунок 8:4 (Джуджук-3, Шалаха-2, Турега, Загорчак, Кардашинець – Попович, Вовкунович, Каганець-2).

Prevention - 3

В Першій лізі, звісно увага була прикута до битви першої і другої команди дивізіону – «Твоє місто» проти «Беркуту».  Матч вийшов динамічний та цікавий. Мукачівці двічі виходили вперед, але ужгородці зрівнювали відразу же. За 5 хвилин до кінця «Твоє місто» забило третій, але на останній «Беркут» таки зрівняв – 3:3 (Заяць-2, Русин – Мельник-2, Волошин).

А ось «Октава» не змогла скористатися втратою очок мукачівців. Навпаки, вони поступилися «Будівельнику» і підпустили їх впритул до боротьби за медалі! «Будівельник» був сильніший за «Октаву» - 5:2 (Симкович, Шукаль, Шоляк, Ковач, автогол – Чегіль, Пришляк).

Як і «Перечин», який міг також опинитися в трійці лідерів, якби виграв у «Вашої Хати». Але вони програли їм 4:3 (Богач-2, Гопко, Назаренко – Кузнецов-2, Мисар). Інтрига в боротьбі за медалі тільки зростає.

Як і за збереження прописки у лізі. Після цього туру змінилася команда, яка посідала останню сходинку у дивізіоні. «Сторожниця» перемогла «Кам’яницю», хоч і програвала їм після першого тайму   - рахунок 5:3 (Маряш-3, Скрипич, Галуненко - Пастеляк-2, Когутка). І саме «Кам’яниця» тепер остання.