Головна » 2017 » نوفمبر » 13 » Україна доводить свою перевагу над Словаччиною (ФОТО)
23:56
Україна доводить свою перевагу над Словаччиною (ФОТО)
Матч проти словаків, в першу чергу, очікувався через велику кількість дебютантів в збірній України. Тренерський штаб "синьо-жовтих" викликав відразу 6 молодих виконавців, для яких це запрошення стало першим в кар'єрі. Сталося це через велику кількість травмованих гравців.

Зі стартовим складом Андрій Миколайович абсолютно не здивував. На поле вийшли всі найсильніші виконавці, які були в розпорядженні тренерського штабу. Можливо, з цим готовий посперечатися Богдан Бутко, місце якого зайняв Олександр Караваєв, але гравець Зорі в минулих матчах довів свій рівень і по праву продовжив бути основним. Що стосується форварда нашої команди на цю зустріч, то альтернативи Юрію Коломойцю просто не було. Шевченко вже обпікся, спробувавши награти на цій позиції Андрія Ярмоленко і в цей раз не став "винаходити велосипед.

Незважаючи на те, що словакам також через травми не могли допомогти кілька важливих виконавців, на газон Арени Львів вони вийшли в дуже боєздатному складі. Через кілька хвилин сумбуру наша команда заволоділа перевагою, але дуже несподівано пропустила. Руснак зі штрафного подав точно на голову Гамшика, удар якого прямо перед собою відбив Андрій Пятов. Покарання за таку недбалість було буквально через секунду - колишній гравець харківського Металіста Лукаш Штетина з пари метрів встромив м'яч під поперечину.

Наша збірна "не опустила руки" і стала грати в свій футбол, використовуючи фланги і забігання крайніх захисників. Словаки, в свою чергу, повністю зосередилися на грі ззаду і стрімких контратаках. "Синьо-жовті" виглядали на голову сильніше за свого суперника, використовували обидва фланги, атакували по центру. Більше інших активні були Марлос і Ярмоленко, добре на фланзі комбінували Коноплянка і Соболь, часто успішно до атак підключався Караваєв. Однак, нашій збірній не вистачало гостроти і рішучості на завершальних стадіях атаки.

Проте, до кінця перерви на табло стадіону у Львові загорілися вже дві одиниці. Марлос в центрі обікрав суперника, зблизився з воротами, покотив на Ярмоленко, а той першим дотиком відправив м'яч повз Дубравки - 1:1. За підсумками першого тайму окремо відзначимо Марлоса. Мало того, що півзахисник успішно обігрував суперників, загострював і не помилявся при передачах, так ще і дуже здорово кілька разів допомагав захисту і відбирав м'яч для своєї команди.

Після перерви гості зробили відразу три заміни, що помітно вплинуло на їх гру. Гравцям, які вийшли потрібен був час, щоб увійти в гру, чим сповна скористалися наші хлопці. Соболь відібрав м'яч в центрі поля, тут же відправив його Коноплянці, який в своїх кращих традиціях зблизився з воротами і з-під ноги Шкртела відправив м'яч у дальній кут - 2:1! Після забитого голу українці ще кілька хвилин показували активну гру, а потім віддали перевагу супернику і більше сконцентрувалися на збереженні рахунку. Шевченко дозволив дебютувати ще трьом молодим гравцям - Шабанову, Андрієвському і Мякушко. Танковському і Сватоку доведеться чекати наступного шансу.

Бути може, саме через заміни "синьо-жовті" перестали проявляти активність на чужій половині поля і у словаків стали з'являтися моменти. Їх було два. Спершу Грошовскі класно пробив "щічкою" з дальньої дистанції, Коваль був уже не при справах, але нас врятувала перекладина. А потім Ярмоленко з Хачеріді загралися у своєму штрафному і подарували м'яч супернику. У підсумку по воротах пробивав Беро, але з вигідної позиції зарядив м'яч повз штанги. До кінця матчу словаки насідали на наші ворота, але українці вистояли і добилися чергової перемоги на Арені Львів.

Наш спеціальний фотокореспондент Олексій Матрунич побував на цьому матчі і підготував світлини із стадіону "Арена-Львів".

Україна - Словаччина 2:1

Голи: Ярмоленко, 39, Коноплянка, 55 - Штетина, 9

Україна: П'ятов (Коваль, 46) - Караваєв (Бутко, 63), Хачеріді (Шабанов, 80), Ордець, Соболь - Малиновський (Шахов, 81), Ротань - Ярмоленко, Марлос (Андрієвський, 78), Коноплянка (Мякушко, 90 ) - Коломоєць.

Словаччина: Дубравка (Полачек, 46) - Дьомбер (Сабо, 46), Шкртел, Штетина (Лоботка, 46), Губочан - Грошовскі, Шкріняр, Гамшик (Беро, 64), Дуда, Руснак - Немец (Мак, 63)

Попередження: Ротань, Шабанов - Штетина, Шкртел